Musteri degerlendirmeleri

Hidden

Many Cakes’teki Görüşler sayfamıza hoş geldiniz! Burada özel dönüm noktalarını pastalarımızla kutlayan harika müşterilerimizin tatlı sözlerini bulacaksınız. Many Cakes’in tatlılığını deneyimlediyseniz ve hikayenizi paylaşmak isterseniz, referanslarınızı burada da yayınlamaktan büyük mutluluk duyarız.
Değerli anlarınızın bir parçası olması konusunda Many Cakes’e güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

5/5

Bir yılı aşkın süredir Many Cakes’in düzenli müşterisiyim. Ne zaman bir özel durum için lezzetli, özel bir pastaya ihtiyacım olsa, onlara giderim. Güzel dekorasyonlardan lezzetlere kadar her ayrıntı her zaman mükemmeldir. Özel pastalarınız için Many Cakes’i şiddetle tavsiye ederim.

Emma

5/5

Uzun zamandır Many Cakes’in müşterisiyim ve servis harika. Lezzetli özel kekler yaratıyorlar ve kalite birinci sınıf. Her zaman pastalarımın tam istediğim gibi çıkmasını sağlıyorlar. Many Cakes’i ve onların harika yaratımlarını şiddetle tavsiye ederim!

Nick

5/5

Many Cakes mağazasının düzenli müşterisiyim ve sonuçtan her zaman memnunum. Ekip gerçekten dost canlısı ve misafirperver. Onların kekleri her zaman lezzetlidir! Kesinlikle tavsiye ederim!

Eva

5/5

Son yarım yıldır Many Cakes’in düzenli müşterisiyim ve arkadaşlarımın doğum günleri ve doğum günlerim için kişiye özel pastalar sipariş ediyorum. Kekler her zaman lezzetlidir. O pastaların kalitesinden her zaman etkilendim. Bazen son dakika taleplerinde bulunmak zorunda kaldım ama her zaman beni karşılayabildiler. Şiddetle tavsiye edilir!

Peter

5/5

Many Cakes’teki ekip olağanüstü. Etkinliğimiz için mükemmel pastayı yaratmak için bizimle yakın işbirliği içinde çalıştılar. Sonuç benzersiz, lezzetli ve görsel açıdan çekici bir şaheserdi. Bir tane daha sipariş etmek için bir sonraki kutlamayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Samantha

5/5

Many Cakes’ten aldığımız düğün pastamız göz kamaştırıcıydı. Zarif, zevkli ve kesinlikle şahaneydi. Misafirlerimizin hepsi bundan övgüyle bahsetti. Bu özel günümüzün neşesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.

Rachel

Scroll to Top